Akumulatora ierīču akcija!

Akumulatora jauda ar STIHL! STIHL bezvada ierīces palīdzēs tikt galā ar jebkuru uzdevumu! Šobrīd Pērkot kādu no akumulatora iekārtām ar akumulatoru un lādētāju, otrs akumulators ar 50% atlaidi! Vienalga, vai esat amatierdārznieks vai profesionālis - STIHL piedāvā akumulatora ierīces dažādiem darbiem, kas prasa elastīgu risinājumu ar zemu trokšņu līmeni. Jaudīgi akumulatori sniedz ikvienam pielietojumam nepieciešamo spēku labākajam rezultātam. Atkarībā no ierīces Jūs ar iebūvētu vai nomaināmu akumulatoru paliekat mobili un varat jebkurā vietā veidot savu dārzu atbilstoši savām vēlmēm.

  

Akumulatora jauda visiem!
Atrodiet sev vispiemērotāko akumulatora ierīci

Maziem dārziem un maziem darbiem

STIHL akumulatora produktu ar integrētu akumulatoru vai akumulatoru AI vai AS sistēmu vidū atradīsiet optimālo ierīci ikvienai izmantošanai. Vienkāršiem kopšanas darbiem STIHL piedāvā akumulatora produktus, kas Jums kā lietotājam atvieglo regulāros kopšanas darbus. Ierīces ar iebūvētu litija jonu akumulatoru ideāli piemērotas izmantošanai nelielā dārzā. Jūs varat ideāli realizēt radošus un smalkus darbus un veidot dārzu pilnībā atbilstoši saviem priekšstatiem arī detaļās. Visas ierīces, pateicoties iebūvētajiem akumulatoriem, ir tūlīt gatavas izmantošanai. Uzlādes līmeņa indikators vienmēr informē par atlikušo lietošanas laiku. Turklāt ierīces ir ļoti klusas un tāpēc nešauboties var tikt izmantotas daudzās vietās.

hs-hsa26-aw-004

akku-hsa45-e004

AS sistēma

AI sistēma

Lieliem darbiem vidēja izmēra dārzā

STIHL piedāvā akumulatora instrumentu gan privātai lietošanai, gan profesionāļiem. STIHL AK akumulatoru sistēma piedāvā četras jaudīgas ierīces un trīs akumulatorus, kas ir lieliski piemērotas piemājas dārza labiekārtošanai. Vai vēlaties uzturēt savu dārzu ar bezvadu ierīcēm, kas nerada izplūdes gāzes? STIHL akumulatoru AK sistēmas ierīces sniedz Jums perfektu risinājumu. Ierīces atbilst augstām jaudas un komforta prasībām un līdz ar to ir ļoti labi piemērotas izmantošanai vidēji lielos dārzos. Vienalga, vai tā ir iknedēļas mauriņa pļaušana, ikdienas lapu pūšana rudenī vai darbi ar motorzāģi, krūmgriezi vai dzīvžogu šķērēm: Visas STIHL akumulatoru AK sistēmas produktu līnijas ierīces atbilst Jūsu prasībām un uzdevumiem.

ms-msa140cbq-eu-im-005 fs-fsa56-aw-003
Akumulatora zāģi Akumulatora krūmgrieži
hs-hsa56-eu-aw-002 akku-bga56-e004
Akumulatora dzīvžogu šķēres
Akumulatora pūtēji
rm-rma339c-eu-aw-001
Akumulatora pļāvēji  

AKCIJA! Iegādājoties pilnas komplektācijas AK sistēmas akumulatora ierīci , ar AL 101 akumulatoru lādētāju un AK10, AK20 vai AK30 Akumulatoru un iegādājies otru AK 30 akumulatoru ar 50% atlaidi!

 Lieliem dārziem un profesionālam darbam

STIHL akumulatoru AP sistēmas ierīces izceļas ar to augstvērtīgajiem litija jonu akumulatoriem. Tie ir ārkārtīgi jaudīgi, tiem ir augsts enerģijas blīvums un ilgs darbības laiks ar ļoti īsiem uzlādes laikiem, nav atmiņas efekta, un tie der ikvienai STIHL akumulatoru AP sistēmas produktu līnijas ierīcei. Arī vairākus simtus uzlādes ciklu akumulatori pārcieš bez enerģijas zuduma. Tā kā nerodas atmiņas efekts, tie saglabā savu jaudu arī tad, ja tiek izlādēti tikai daļēji. Strādājot ar attiecīgajām produktu līnijas ierīcēm, konstatēsiet, ka STIHL akumulatoru AP sistēmas akumulatoru jauda visā ekspluatācijas laikā paliek nemainīga. Ja akumulators ir izlādējies, noņemiet to vienā mirklī un tikpat ātri atkal ievietojiet to. LED apgaismotais uzlādes līmeņa indikators nodziest, tiklīdz akumulators ir pilnībā uzlādēts. Lai sasniegtu optimālu darbības laiku, Jums jāpieskaņo akumulators un ierīce.

rm-rma443c-aw-001 (1)

hs-hsa66-aw-001

Akumulatora pļāvēji

Akumulatora dzīvžogu šķēres

hla_good

ms-msa220cb-aw-022

Akumulatoru pagarinātās dzīvžogu šķēres

Akumulatora ķēdes zāģis

f-akku_fsa85-e001

tsa230

Akumulatora krūmgrieži

Akumulatora spēka zāģis

bga200

kma130

Akumulatora pūtēji

Akumulatora "Kombi" sistēma

a-akku_hta65-e003 kga 770

Akumulatora augsto zaru zāģi

Akumulatora salaucīšanas ierīce

AKCIJA! Iegādājoties pilnas komplektācijas AP sistēmas ierīces, ar AL 300 vai AL 500 akumulatoru lādētāju un AP200, AP 300 vai AP 300 S akumulatoru un iegādājies otru AP 300 S  akumulatoru ar 50% atlaidi!

Visas AP akumulatora sistēmas ierīces>

Lai pēc iespējas efektīvāk strādātu ar šīm akumulatora ierīcēm, ieteicams iegādāties vismaz divas baterijas - ar vienu varēsiet strādāt, kamēr otra uzlādēsies.

Akcijas laiks un preču daudzums ir ierobežots.

Akcijas laiks un preču skaits ierobežot.

Atrodi sev tuvāko STIHL dīleri te.

 
 
 
Saņemt jaunumus e-pastā