Akcijas

Aeratori - īpašais piedāvājums!

STIHL zālāja aeratori parūpēsies, lai Jūsu zālājs izskatās lieliski vēl daudzus gadus. Skarificēšanas laikā zālājs tiek atbrīvots no nezālēm, sūnām, veciem atgriezumiem un salmiem. Tas ir labs veids, kā novērst ūdens uzkrāšanos, kā arī ilgtermiņā uzlabo zālāja gaisa un barības vielu uzsūkšanas spēju.

 

Akcija STIHL kultivatoriem!

Veselīga augsne dos labu ražu. Lai Jums nevajadzētu rakt vaiga sviedros, STIHL augsnes frēzes uzraks zemi, kamēr Jūs tikai norādīsiet virzienu.

 

Akcija STIHL lapu pūtējiem!

Tīriet pagalmu viegli un ātri ar STIHL lapu pūtēju! Izvēlies kādu no STIHL lapu pūtējiem - vieglos un klusos akumulatora pūtējus vai jaudīgos benzīna lapu pūtējus.

 

Akumulatora ierīču akcija!

Akcija! Pērkot kādu no akumulatora iekārtām ar akumulatoru un lādētāju, otrs akumulators ar 50% atlaidi!

 

Vērtīgas DĀVANAS visiem iMOW® pircējiem

Izbaudi perfektu zālienu! Tagad, pērkot STIHL iMOW® zāles pļaušanas robotus RMI 422 PC un RMI 632 PC, mēs dodam DĀVANĀ STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezi ar akumulatoru AK10 un lādētāju AL 101 (vērtība 249 Eur). Visiem STIHL iMOW® pļāvēju robotu pircējiem mēs dāvinām uzstādīšanas komplektu (vērtība no 95 Eur līdz 229 Eur).

 

Izbaudiet zāles pļaušanu ar STIHL!

STIHL dārza traktori ļauj ātri un ērti pļaut lielas zālāja platības. Tagad diviem dārza traktoriem piedāvājam izdevīgas cenas. STIHL RT 4097 SX ar zālāja izmešanu sānis tagad par 2399.00 EUR, bet jaudīgais RT 5097 ar ietilpīgu zāles savācēj grozu par 2699.00 EUR. Izbaudiet perfekti koptu zālāju ar STIHL.

 

Līzings neko nemaksā!

Pērkot STIHL un VIKING tehniku dārzam un mežam, AIZDEVUMS BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM, slēdzot līgumu līdz 12 mēn.

 

Samazinām cenas STIHL zāģiem

Samazinām cenas populārākajiem STIHL ķēdes motorzāģiem malkas zāģēšanai un citiem piemājas dārza darbiem.

 

Pērkot STIHL motorizkapti vai krūmgriezi - DĀVANAS un zemas cenas!

Akcija STIHL motorizkaptīm un krūmgriežiem - līdzi dodam vērtīgas dāvanas!

 
Arhīvs (0)
 
Saņemt jaunumus e-pastā