Akcijas

Akcija robotiem pļāvējiem

STIHL iMOW® pļaušanas roboti piedāvā ceļu uz perfektu zālāju bez pūlēm. Tas pilnībā automātiski, ātri un vienlaidus kopj mazas, vidējas un lielas zālāju platības. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, ir iespējams noteikt laika periodu, kurā iMOW® pļaušanas robots var darboties. Šī darbības laika ietvaros ierīce pati izraugās laiku, kad zālāju pļaut, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Roboti pļauj patstāvīgi, apbrauc šķēršļus, pārvarot slīpumus un, ja nepieciešams, uzlādējas autonomi.

 

STIHL vasaras piedāvājums

STIHL atzarošanas instrumenti, zāles pļāvēji, iMOW robotizētie pļāvēji, krūmgrieži vai augstspiediena mazgātāji - paveiciet dārza darbus viegli un droši ar jaudīgajiem STIHL agregātiem. Atrodi populārākās vasaras preces un labākos piedāvājumus šeit!

 

STIHL akumulatora ierīces

STIHL AKUMULATORU IERĪCES. VIEGLS, KLUSS UN JAUDĪGAS. Dārzu un mežu kopšana rada daudz dažādu izaicinājumu, kam ir jārod optimālākais risinājums. Piedāvājot četras akumulatoru līnijas, mēs varam droši teikt: mūsu jaudīgās, ērtās un viegli lietojamās akumulatora ierīces ir paredzētas ilgstošai darbībai. Jūs vienmēr varat paļauties uz STIHL akumulatoru jaudu – gan personīgā, gan profesionālā lietošanā.

 

Akcijas STIHL dārza trakotriem!

STIHL piedāvā plašu zāles pļāvēju klāstu, tajā skaitā pļaušanas traktorus. STIHL dārza traktori ļauj ātri un ērti pļaut lielas zālāja platības. Tiem ir augsta pļaušanas efektivitāte ar lielu pļaušanas platumu. Tie ietaupīs Jūsu laiku un enerģiju, nodrošinot lielisku braukšanas komfortu un manevrētspēju. STIHL raksturīgajai viena pedāļa piedziņai braukšanas virzienu no turpgaitas uz atpakaļgaitu iespējams ērti mainīt, izmantojot rokas sviru. Zāles savācējgrozu var ērti iztukšot, nepieceļoties no vadītāja sēdekļa.

 

Līzings neko nemaksā!

Pērkot STIHL un VIKING tehniku dārzam un mežam, AIZDEVUMS BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM, slēdzot līgumu līdz 12 mēn.

 

Pērkot STIHL motorizkapti vai krūmgriezi, saņem DĀVANAS!

Akcija STIHL motorizkaptīm un krūmgriežiem - līdzi dodam vērtīgas dāvanas!

 
Arhīvs (0)
 
Saņemt jaunumus e-pastā