Akcijas

Paliec mājās - nopērc tiešsaistē!

Valsts ārkārtas situācijā piedāvājam iegādāties STIHL produkciju vietnē www.stihl-veikals.lv. Izveidojot pasūtījumu, lūdzam sazināties ar STIHL pārstāvi pa tālruni.

 

Praktiskas Ziemassvētku dāvanas

Jaudīgas dāvanas Ziemassvētku no STIHL, kas kalpos gadiem!

 

STIHL zāģu akcijas

Veicot daudz darba dārzā vai mežā, darbs veiksies vieglāk un drošāk ar pareizo instrumentu. Mēs piedāvājam plašu STIHL ķēdes zāģu klāstu katram pielietojumam. Neatkarīgi no tā, vai dažkārt vajadzīgs sagatavot malku, vai ikdienā strādājat mežā.

 

Profesionālajiem akumulatoriem -50% atlaide!

Iegādājoties noteiktas STIHL ierīces pērc AR 2000 un AR 3000 akumulatorus ar 50% ATLAIDI! Piedāvājums spēka tikai STIHL dīleru fiziskajos veikalos.

 

Viss zāliena kopšanai no STIHL

STIHL piedāvā plašu zāles pļāvēju klāstu: zāles pļāvējus robotus, bezvada zāles pļāvējus, benzīna un elektriskos zāles pļāvējus un pļaušanas traktorus. Visas šīs STIHL ierīces saista augstas kvalitātes, pārdomātas montāžas iespējas un pievilcīgs dizains. Tāpēc vissvarīgākais jautājums ir, kura zāliena kopšanas metode jums ir vispiemērotākā? Vai jūs novērtējat komfortu, pārvietošanās brīvību, veiktspēju un varbūt klusu darbību? Katrai zāliena kopšanas ierīcei ir savas īpašās iezīmes, izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

 

Akcija robotiem pļāvējiem

STIHL iMOW® pļaušanas roboti piedāvā ceļu uz perfektu zālāju bez pūlēm. Tas pilnībā automātiski, ātri un vienlaidus kopj mazas, vidējas un lielas zālāju platības. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, ir iespējams noteikt laika periodu, kurā iMOW® pļaušanas robots var darboties. Šī darbības laika ietvaros ierīce pari izraugās laiku, kad zālāju pļaut, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Roboti pļauj patstāvīgi, apbrauc šķēršļus, pārvarot slīpumus un, ja nepieciešams, uzlādējas autonomi.

 

Akumulatora ierīču akcija!

Akumulatora jauda ar STIHL! STIHL bezvada ierīces palīdzēs tikt galā ar jebkuru uzdevumu! Šobrīd Pērkot kādu no akumulatora iekārtām ar akumulatoru un lādētāju, otrs akumulators ar 50% atlaidi! Vienalga, vai esat amatierdārznieks vai profesionālis - STIHL piedāvā akumulatora ierīces dažādiem darbiem, kas prasa elastīgu risinājumu ar zemu trokšņu līmeni. Jaudīgi akumulatori sniedz ikvienam pielietojumam nepieciešamo spēku labākajam rezultātam. Atkarībā no ierīces Jūs ar iebūvētu vai nomaināmu akumulatoru paliekat mobili un varat jebkurā vietā veidot savu dārzu atbilstoši savām vēlmēm.

 

Līzings neko nemaksā!

Pērkot STIHL un VIKING tehniku dārzam un mežam, AIZDEVUMS BEZ PAPILDUS IZMAKSĀM, slēdzot līgumu līdz 12 mēn.

 

Pērkot STIHL motorizkapti vai krūmgriezi, saņem DĀVANAS!

Akcija STIHL motorizkaptīm un krūmgriežiem - līdzi dodam vērtīgas dāvanas!

 
Arhīvs (1)
 
Saņemt jaunumus e-pastā