Reinis Nitišs

 

Jau kopš 2015. gadā mūsu uzņēmums GINALAS ir ņēmis dalību atbalstot Latvijas jaunos talantus jeb precīzāk rallijkrosa braucēju, Reini Nitišu. Mums ir liels prieks par līdzšinējiem R.Nitiša panākumiem un vēlam nākotnē gūt aizvnie jaunus! 

2019.02.09. Gulbenes apkārtnē norisinājās Latvijas rallija čempionāta 2019. gada sezonas otrais posms - Rallij Sarma. Reinis Nitišs ar stūrmani Andri Mālnieku šajā posmā brauca kā "nulles" ekipāža.

2019.gadā ar jaunu jaudu turpinām sadarbību ar Reini Nitišu! Šogad atbalstīsim Reini ne tikai rallijā, bet arī vairākos pasaules rallijkrosa posmos. Novēlam Reinim veiksmīgu sezonu! 
2018.06.09. Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisinājās Latvijas rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas otrais posms “SKN Grand Prix”.

 

 

 

2018.05.18.-19. Norisinājās "Rally Talsi" un R.Nitišam tas bija ceturtais rallijs, kurā viņš ņēma dalību. "Rally Talsi" R.Nitišs startēja kopā ar stūrmani A.Mālnieku. 

 

2015.07.25. Jau otro gadu Salas novada Biržos, autotrasē Baroni, norisinājās Žiguļu kausa sacensību posms. Bez Reiņa Nitiša šajās sacensībās piedalījās arī tādi autobraucēji kā Tomas Heikinens, Andrēass Bakeruds, Gajs Vilkss, Jānis Baumanis, Ugis Traubergs un Beate Klipa.

 

 

2015.02.08. "Rally Liepāja" FIA Eiropas čempionāta posms Latvijā norisinājās jau trešo gadu. Ziemas rallijs vienmēr ir bijis viens no izaicinošākajiem mainīgo laika apstākļu un sarežģītā ceļa seguma dēļ. Reinim Nitišam šis bija pirmais rallijs viņa autosportista karjerā, un viņiem ar stūrmani Māri Neikšānu sacencību otrajā dienā izdevās izcīnīt trešo vietu Latvijas rallja čempionāta LRČ3 ieskaites klasē, vienas ass piedziņas automašīnām.