Pārstāvētie preču zīmoli

 

STIHL – tā ir izcila kvalitāte, uzticama tehnika un praktiskās inovācijas.

Pirmais STIHL zāģis tika radīts 1926. gadā Vaiblingenā, Vācijā. Uzņēmuma dibinātājs Andreas Stihl tiek uzskatīts par agrīnās motorzāģu ražošanas novatoru. Šodien kompāniju pārvalda A. Stihl pēcteči.

STIHL ir vienīgais zāģu ražotājs pasaulē, kas ražo arī zāģu ķēdes un zāģlentas.
 

FISKARS ir ilggadīga kvalitātes un inovāciju pieredze. Dibināts 1649. gadā mazā Fiskari pilsētiņā Dienvidsomijā, uzņēmums pašlaik ir liela korporācija, kam pieder uzņēmumi vairāk nekā divdesmit pasaules valstīs četros kontinentos.

Slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas tiek ražotas jau vairāk nekā 30 gadus, atklāja jaunu un komfortablu griešanas procesu. Tāpat veiksmīgi tiek lietoti arī citi FISKARS instrumenti: šūšanas, meistarošanas, virtuves, dārza, izbraukumu un tūrisma piederumi.

Fiskars vienmēr uzsver savu instrumentu ergonomitāti un lietošanas drošību.

Pēc 1. Pasaules kara (1918) Henrijs Fords vēršas pie A. H. Petersena ar lūgumu saražot mazāku un vieglāku portatīvo ¼ colla tilpuma urbjmašīnu par tām, kas tolaik tika piedāvātas tirgū. A. H. Petersens izpildīja H. Forda lūgumu, un tā piedzima kompānija, kuras instrumenti līdz šai dienai izceļas ar augsto kvalitāti. Gandrīz simts gadus garā MILWAUKEE vēsture ir krāsaina – ugunsgrēkā iznīcināta rūpnīca, vairākas reizes mainījušies kompānijas īpašnieki, taču ideja palikusi tā pati – piedāvāt profesionāļiem uzticamus un jaudīgus instrumentus, kas ir spējīgi tikt galā ar visgrūtākajiem uzdevumiem.

 

MAKITA tika nodibināta 1915. gadā. Tolaik uzņēmums ražoja apgaismojuma iekārtu, motorus un transformatorus.

Tagad uzņēmums nodrošina darbu vairāk nekā 800 darbiniekiem. MAKITA ir 19 pārstāvniecību Japānā un 31 tirdzniecības pārstāvniecības ārvalstīs. MAKITA instrumenti tiek ražoti ASV, Kanadā, Brazīlijā, Lielbritānijā, Vācijā un Ķīnā.

MAKITA mērķis ir kļūt par vislabāko elektroinstrumentu ražotāju pasaulē. Kompānijas ražotie instrumenti ir domāti gan profesionāļiem, gan amatieriem. Lai uzlabotu instrumentu lietotāju darba vidi, tika uzsākta ekoloģisku instrumentu ražošana ar putekļu nosūkšanu, kā arī maztrokšņu urbjmašīnas un mazvibrējošie instrumenti.
 

Jau vairāk nekā 20 gadus amerikāņu uzņēmums GERBER ir medību un zvejas piederumu dizaina un inovāciju līderis pasaules tirgū.

GERBER kompānija pirmā pasaulē piedāvāja ar vienu roku atveramus multi instrumentus, viegli maināmus cietā metāla zobiņus stieples griešanai. GERBER piedāvā plašu instrumentu klāstu gan medniekiem, gan zvejniekiem, gan tiem, kas iecienījuši pārgājienus dabā.

Prestižos GERBER instrumentus lieto augsta ranga NATO karaspēku virsnieki.

 

RYOBI ir viens no lielākajiem un inovatīvākajiem akumulatora un elektrisko instrumentu ražotājiem pasaulē, kas rūpējas ne tikai par kvalitāti un augstākā līmeņa servisu, bet arī par cenu - lai instruments būtu pieejams visiem. Tieši tātdēļ RYOBI izvēlas miljoniem mājsaimniecību, būvnieku, galdnieku, daiļamatnieku, kā arī tie, kam vienkārši patīk kaut ko taisīt.

RYOBI pieder Ziemeļamerikas grupai Techtronic Industries, kas ir pasaules līmeņa uzņēmums un instrumentu nozares līdere. Šīs grupas instrumenti tiek pārdoti visā pasaulē. Tādā veidā ar tiem tiek nodrošināti daudzi meistari, būvnieki un lietotāji mājsaimniecībās.

 

IITTALA Group ir FISKARS Group daļa, kas ražo plašu produktu klāstu virtuvei, galda servēšanai un citām māju telpām. Ziemeļvalstīs šī grupa ir savas nozares līdere, un tās portfolio ietver tādus autoritatīvus preču zīmolus, kā Iittala, Arabia, Hackman, Fiskars, Rörstrand un Höganäs Keramik.

Lielāka daļa IITTALA produktu tiek ražoti ražošanas vietās Somijā, kas pieder FISKARS Group. Stikla izstrādājumi tiek ražoti IITTALA un Nuutajärvi stikla darbnīcās, keramikas izstrādājumi – Arabia keramikas darbnīcās, bet virtuves piederumi – Sorsakoski virtuves piederumu rūpnīcā.