Par mums

 

Mocevičaus firma „GINALAS“ savu darbību uzsāka 1993. gadā. Uzņēmums tika dibināts pēc līguma parakstīšanas ar lielāko motorzāģu ražotāju – Vācijas uzņēmumu STIHL. Šis līgums nodrošināja STIHL produkcijas izplatīšanu, kā arī tirdzniecības un produktu apkopes tīkla izveidošanu Lietuvā. Sākot ar 1995. gadu paralēli tiek importēta arī Andreas Stihl AG & Co apakšuzņēmumā Austrijā ražotā VIKING produkcija. Pašlaik STIHL un VIKING produkti tiek pārdoti 72 specializētajās tirdzniecības vietās Lietuvā un 40 specializētajās tirdzniecības vietās Latvijā, kurās tiek veikts arī kvalitatīvs motorinstrumentu remonts.

Vairāk nekā 20 darbības gadu laikā „GINALAS“ importētās produkcijas saraksts no STIHL instrumentiem paplašinājās līdz 8 dažādiem ražotājiem, kuru produkcija tiek importēta: STIHL, VIKING, FISKARS, MILWAUKEE, MAKITA, GERBER, LOGOSOL un IITTALA. Visi importētās produkcijas ražotāji periodiski aicina uzņēmuma darbiniekus uz semināriem, kuros iepazīstina ar savu jauno produkciju un mārketinga īpatnībām. 

Pēc STIHL pilnvarojumu saņemšanas 2012. gada septembrī, uzņēmums sāka attīstīties Latvijas tirgū. Tajā pašā gadā Mocevičiaus firmai „GINALAS“ bija gods organizēt 10. STIHL Austrumeiropas valstu konferenci.

Raugoties nākotnē, ceram veiksmīgi attīstīt savu darbību arī turpmāk. Mums ir prieks, ka mūsu uzņēmumu veido saliedēts un draudzīgs kolektīvs, ka esam attīstījuši lielu mazumtirdzniecības un servisu tīklu, kas darbojas kvalitatīvi, un ka mums ir uzticami un droši piegādātāji, kas nodrošina pircējus ar augstākās kvalitātes produkciju.

 

 Latvijas filiāles birojs un  veikals Rīgā, Brīvības gatvē 217.

 

Galvenais birojs Kazlu Rūdā, Lietuvā.