Birojs

Tālr. (+371) 67293393

Fakss (+371) 67809126

E-pasts ginalas@ginalas.lv

Darba laiks

I-V 9 — 17
VI slēgts
VII slēgts

Gintas Mocevičius

Tālr. (8 343) 98 008

Fakss (8 343) 95 383

E-pasts gintas@ginalas.lt

Firmas vadītājs

Juris Ševels

Tālr. 67293385

Fakss 67809126

E-pasts juris@ginalas.lv

Filiāles vadītājs

Sanita Gērmane

Tālr. 67293393

Fakss 67809126

E-pasts sanita@ginalas.lv

Biroja administratore

Iveta Adītāja

Tālr. 67293387

Fakss 67809126

E-pasts iveta@ginalas.lv

Galvenā grāmatvede

Inta Siliņa

Tālr. 67293387

Fakss 67809126

E-pasts inta@ginalas.lv

Grāmatvede

Diāna Vimba

Tālr. 67293392

Fakss 67809126

E-pasts diana@ginalas.lv

FISKARS un IITTALA tirdzniecības grupas vadītāja

Jonas Golubovas

Tālr. 67293391

Fakss 67809126

E-pasts jonas@ginalas.lv

FISKARS un GERBERS tirdzniecības grupas vadītāja palīgs

Imants Beķeris

Tālr. 67293388

Fakss 67809126

E-pasts imants@ginalas.lv

STIHL un VIKING grupas tirdzniecības vadītājs

Raimonds Bēters

Tālr. 67293386

Fakss 67809126

E-pasts raimonds@ginalas.lv

STIHL un VIKING grupas tirdzniecības vadītāja palīgs

Artūrs Belijs

Tālr. 67293383

Fakss 67809126

E-pasts arturs@ginalas.lv

MILWAUKEE tirdzniecības grupas vadītājs

 
Atpakaļ